Co może znaczyć ten spadek masy ciała?

Witam mam 33 lata jakiś czas temu robiłam badania z trzy tygodnie temu wyszły wszystkie ok bardzo dobre A teraz o tygodnia zauważyłam że masa ciała mi spadła czuje po sobie może dużo nie waze bo 47 i z wagi mi nic nie spada tylko zaczęło mnie to martwić czego tak się zrobiło nie też głowa boli mnie i tyle

Nie da się odpowiedzieć w ciemno, brakuje podstawowych informacji
- jakie badania były robione?
- tarczyca?
jak wyglada ilość spożywanych kcal?
i wiele innych