Spadek wagi a cukrzyca

witam 2 lekarzy twierdz ze jestem cukrzykie lecz nie ma na to diagnozy tylko stwierdzenia anemia spadek wagi 3kg tygodniowo mrowienia w stopach sennosc brak apetytu a jak zjem cos to caly czas jestem jestem glony bule brzucha i nie wiem czy isc do nastepnego lekarza z NFZ

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, dla Stwierdzenia cukrzycy konieczne jest badanie stężenia gluzy we krwi wykonane na czczo dwukrotnie lub wykonanie testu OGTT. Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem, który oceni Pana stan kliniczny. Pozdrawiam