Zapytaj lekarza

7 1 7 , 1 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spadki poziomu cukru i utrata świadomości

Co robic gdy u osoby doroslej spada nisko cukier i nie mozna mu nic podac ma cialo agresywne ruchy wydaje dziwne dzwieki cialo jest zimnre wygina i prezy czlowiekiem czy juz trzrba dzwonic na pogotowie jak tej osobie pomoc co robic czy to jest bardzo niebezpieczne cialo zlane zimnym potem nie ma zadnej reakcji z niego strony jajby odciety od swiata
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Pompa insulinowa

Pompa insulinowa to urządzenie, które pomaga normalnie funkcjonować osobom cierpiącym na cukrzycę. Jak działa ten sprzęt? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o pompie insulinowej.

Witam, w takim przypadku niezbędny jest natychmiastowy kontakt z lekarzem; jedynie co może Pani w takiej sytuacji zrobić (od strony psychologicznej), to zachować spokój; nie reagować agresją na agresję chorego, bo to jeszcze bardziej będzie ją "nakręcać". Pod agresją może kryć się lęk, np. przed śmiercią. Żeby go osłabić, potrzebny jest spokój domowników i racjonalne ich myślenie. Panika i silne emocje wśród członków rodziny mogą poważnie zaburzyć zdolność do ich właściwego reagowania w sytuacji zagrożenia życia chorego.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy