Sporadyczne zmiany zlokalizowane w przednich częściach mózgu

Czynność podst. zróżnicow. przestrzennie w odprow. ciemien-potylicznych utw. z fal alfa 8-9 Hz o ampl. do 30 uV Rz obecna W okresie badania obserw. okres senności. Na tym tle pojawiają się w przedn.odprow. sporadyczne fale theta 5-6 Hz o nieznaczn wyróżn. się amplitudzie. Hw i FS nie aktywują zmian. Na tle d obrze zachow. czynności podstaw.( z objawami okresowej senności) pojawiają się sporadyczne zmiany zlokalizow. w przednich częściach mózgu bez cech napadowości. Zapis na pograniczu normy.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Zapis jak zaznaczono w opisie badania jest na pograniczu normy, dlatego proponuję wizytę u neurologa.
Pozdrawiam