Sposób leczenia brodawczaka płaskiego

Mam pytanie dot. zmian na skórze. Na nosie od kilku lat mam taką kulkę koloru cielistego, lekko zaczerwienioną. Nic się z nią nie dzieje ale ostatnio na wizycie u dermatologa Pani powiedziała mi że mam brodawczak płaski, który się rozsiewa, faktycznie na twarzy pojawiły mi się płaskie uwypuklenia śr. 1mm które są troszkę ciemniejsze niż skóra i jest ich coraz więcej, co to jest i jak się to leczy? Czy to jest groźne?

Zmiana nie jest groźna, jest to choroba wirusowa , ale rzeczywiście może się rozsiać co stanowi problem estetyczny. W moim gabinecie usuwam takie zmiany za pomoca lasera CO2 z bardzo dobrymi efektami.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka