Sposoby na uwydatnienie pośladków

Witam ! Mam 18 lat ważę 50 kg i mam 170 cm wzrostu. Mam płaski brzuch, szczupłe uda, wydatne piersi, wcięcia w talii, ale mój problem to płaskie pośladki. Chciałabym aby dała mi pani jakiś zestaw ćwiczeń, które pomogą mi je ujędrnić i sprawić by urosły tak aby odstawały. Bardzo proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczna.

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam
Oczywiście, pośladki można wyćwiczyć.
1. Połóż się na ziemi. Ugnij nogi w kolanach trzymając stopy na ziemi i spinaj pośladki. Wytrzymaj tak 1 minutę, odpocznij 15s i powtórz ćwiczenie. I tak 5 serii.
2. Stań w rozkroku, stopy ustawiając na szerokość bioder. Z wdechem zrób półprzysiad, krzyżując ramiona przed klatką piersiową. Z wydechem wróć do pozycji wyjściowej. Zrób tak 10 razy i 5 serii.
3. Połóż się na brzuchu, oprzyj się na przedramionach. Jedną nogę unieś do góry. Nogę staraj się powoli podnosić jak najwyżej. Dwie nogi po 1 minucie x 5 serii.