Dieta i ćwiczenia na pośladki

Chciałabym pozbyć sie tłuszczu z pośladek i wewnętrznej strony ud jakie ćwiczenia ? Czy bieżnia i orbitrek pomogą ? Jak jeść aby dobrać odpowiednia dietę ?

Jeżeli pragnie Pani zadbać o piękny wygląd pośladków i ud odpowiednim postępowaniem będzie połączenie ćwiczeń o charakterze rzeźbiącym oraz redukcji tkanki tłuszczowej (przy czym zachodzi ona proporcjonalnie z całego organizmu, efekt miejscowej redukcji nie jest praktycznie możliwy). Idealnymi ćwiczeniami dla Pani będą różnego rodzaju składy oraz ściskanie dużej piłki treningowej wewnętrzną częścią ud. Z kolei trening cardio (jak na bieżni lub orbitreku) przyczyni się do redukcji tkanki tłuszczowej. Duże znaczenie ma też dieta, która powinna być oparta na pełnoziarnistych produktach zbożowych, warzywach, chudy mięsie i nabiale, tłustych rybach, owocach, olejach roślinnych i orzechach. Proszę także pamiętać o tym, że najlepsze efekty uzyskuje się jedząc często (nawet 5-6 razy dziennie) małe porcje pełnowartościowych posiłków. Życzę powodzenia.

Witam,
z ćwiczeń mogę zaproponowaź podpór na przedramionach (tzw pozycja kolankowo-łokciowa), jedna noga zostaje w klęku drugą unieś prostą w górę wysoko,tak, aby miednica nie skręciał się i plecy nie wygięły się w łuk (brzuch musi być mocny), powtórz taki ruch na każdą nogę 3x10, na 10 powtórzeniu w serii wytrzymaj pozycję do licząc10, potem zostaw uniesioną nogę i narysuj nogą 10 kółek do wewnątrz na zewnątrz, potem zmiana nogi.W leżeniu na boku wyprostuj obie nogi, ułóż tak, aby widzieć palce stóp, wolną rękę oprzyj przed klatką piersiowa, oderwij obie nogi w górę, aby nie dostykały podłóża i zrób rozkrok, 10x i luz, zrób 3 serię po 10 powtórzeń.
Warto przed wiczeniami zrobić rozgrzewkę ok 5 min, aby przygotować ciało do ćwiczeń i przyspieszyć tętno. Przy spalaniu tłuszczu dobre sa treningi cardio. Dieta - częste a pamałe porcję, dużo warzyw i owoców, woda mineralna. Prosze zasięgnąć porady dietetyka, myślę że doradzi odpowiednią dla Pani dietę.
Pozdrawiam