Jak wyrzeźbić górne partie ciała?

Witam zależy mi na zgubieniu tłuszczu na nogach i wyrzeźbieniu górnych części ciała :) chciałam zastosować w 1 dnia cwiczenia silowe a 2 dnia cwiczenia cardio. Jednak zależy mi na tym aby nie rozbudować zbytnio mięśni na nogach tylko spalic tłuszcz :) jest to dobry plan na trening ?

Witam, przede wszystkim najważniejszy jest układ treningu - myślę, że najlepsze byłoby połączenie ćwiczeń w taki sposób: ćwiczenia co drugi dzień, trening zaczynamy od rozgrzewki (5-10 min) na rowerku, bieżni lub orbitreku lub pajacyki, podskoki, skręty ciała, rozgrzanie stawów + 30 minut treningu siłowego: większa ilość powtórzeń w serii na nieco lżejszym obciążeniu np. 15 powtórzeń w 3 seriach, później 30-40 minut cardio. Taki trening sprawi, że tkanka tłuszczowa spali się szybciej, również na nogach. Polecam także spacery w szybszym tempie..