Ćwiczenia na pośladki i modelowanie ud

Ćwiczenia na pośladki - od jakiegoś czasu ćwiczeń pośladki, by były większe, poniewaz jestem szczupła osoba. Moje ćwiczenia to orzysiady w rozkroku, podnoszenia nóg na czworaka, wypady do przodu. Mam zakwasy w górnej partii ud,jakby od wewnętrznej strony pod 10cm pod pachwinami. Czy to znaczy ze rosną mi mięśnie UD zamiast pupa?

Dzień dobry,

Warto rozważyć zabieg przeszczepu tłuszczu do pośladków tzw lipofilling. Efekty są natychmiastowe i zadowalające. Więcej informacji na ten temat uzyska Pani podczas konsultacji z lekarzem chirurgii estetycznej.

Pozdrawiam serdecznie.