Ćwiczenia modelujące pośladki

czy jak sie robi cwiczenia na posladki to idzie tłuszcz w uda i trzeba przy okazji robic cwiczenia na nogi czy wystarczy nasame posladki?

Ćwicząc tylko jedną partię ciała nie osiągniemy satysfakcjonującego efektu, niezależnie od partii, na której nam najbardziej zależy. Ćwiczenia mięśni ud mają kolosalne znaczenie dla rzeźby pośladków.