Wgłębienia w pośladkach

Witam. Mam pewien problem dotyczący pośladków. Na dolnej części pośladków mam takie dołki, bardziej takie podłużne wklęśnięcia, większe na lewym. Mimo ćwiczeń nie chce to zniknąć. Mam skoliozę lewostronną.. może to mieć wpływ na kształt pośladków? Chce się tego pozbyć, robię ćwiczenia na pośladki, jednak nie mogę sobie pozwolić na przysiady, z powodu słabych stawów kolanowych.

Najlepiej w tej sytuacji skonsultować się z rehabilitantem lub profesjonalnym trenerem personalnym - jest szereg ćwiczeń kształtujących pośladki nie wymagających obciążania kolan.