Ćwiczenia na uda i pośladki dla 34-latki

witam mam 34 lata obecnie ważę 61 kg. mam 174 cm wzrostu, schudłam w ciągu miesiąca 4 kg. Chciałaby poznać jakieś ćwiczenia na pośladki, robię przysiady prawie dwa miesiące ale marne efekty może u góry troszkę się wzmocniły, ale na dole są miękkie i obwisłe, proszę o jakieś cwiczenia na mięśnie dolne pośladków, dodam że typ pracy to 8 godz. siedzenia i ogólnie mam płaski tyłek czy da się coś z tym zrobić ?

Żeby wyrzeźbić ciało stosowanie ćwiczeń tylko na pośladki nie daje efektu. Powinno włączyć się plan treningowy na wszystkie partie ciała z akcentem na pośladki, ale też różnego rodzaju ćwiczenia, nie tylko przysiady. Proponuję konsultacje z dobrym trenerem personalnym, który oceniając sylwetkę ułoży dla Pani taki plan, żeby było widać efekt. Plus zabiegi ujędrniające na pupę (np. fale radiowe, masaż ujędrniający)