Jak spalić fałdki na brzuchu?

Hej. Mam 13 lat. 160 cm wzrostu i ważę powyżej 50 kg. Mam tzw. ''kaczuszkowate'' kształty. Na wakacjach obżerałam się i poszło mi w nogi. Jestem nie za wysoka. Teraz znowu udało mi się spalić trochę nogi. Nagle brzuch. Mam 3 brzydkie fałdy, a mam miesiąc do ich spalenia i uzyskania płaskiego brzucha. Jak mogę uzyskać taki efekt?
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać. Jeśli chcesz spalić zbędny tłuszcz z okolicy brzucha powinnaś zacząć wykonywać ćwiczenia na tę partię ciała.

Proponuję:
1. Klasyczne brzuszki- połóż się na plecach, ugnij nogi w kolanach, stopy postaw na podłodze. Weź wdech i z wydechem zrób skłon tułowia do przodu. Połóż się z powrotem na plecy. Przy ćwiczeniu miej napięte mięśnie brzucha.
2. Skośne brzuszki- połóż się na plecach, nogi ugnij w kolanach, stop postaw na podłodze. Weź wdech i z wydechem wykonaj skręt tułowia, kierując prawy łokieć ponad lewe kolano. Połóż się na podłodze. Rób ćwiczenie naprzemiennie w obie strony.
3. Połóż się na plecach, ramiona ułóż po bokach w jednej linii z barkami. Ugnij kolana i przyciągnij nogi do klatki piersiowej tworząc z nią kąt 90 stopni. Weź wdech i z wydechem przenieś nogi na prawą stronę, bez odrywania barków od podłogi. Wróć do pozycji wyjściowej i zmień stronę.

Dodatkowo zajrzyj na stronę www.abccwiczenia.pl. Pamiętaj też o ćwiczeniach na całe ciało- rower, rolki czy jogging jest idealnym sposobem na szczupłą sylwetkę, dobry humor i relaks.

Pozdrawiam.