Spotykanie się a związek

Od roku spotykam sie z chłopakiem nie jesteśmy jeszcze parą ale jesteśmy bardzo blisko.Gadamy,spotykamy sięOn wie że ja go kocham On twierdzi że jest tylko we mnie zauroczony jak na razie.Mówi że mu zależy na mnie bardzo.Wczoraj jak wypił to powiedział mi przez tel że nic z tego nie będzie żebym znalazła sobie kogoś innego Popłakałam się i rozłączyłam.Potem dzwonił do mnie powiedział że boli go że ja płaczę Dziś jest trzeźwy powiedział że to nie ważne co mówił bo był pijany.Nie wiem co myśleć...

Pozdrawiam.

Jeśli chłopak zna Pani uczucia, a mimo to nie ma potrzeby i chęci angażować się bardziej- może warto uznać to za konkretną informację? To znaczy, że być może kiedyś się zakocha i będzie mu na Pani zależeć bardziej, ale ile jest Pani gotowa czekać? Warto sobie odpowiedzieć na te pytania, bo to zdeterminuje Pani dalsze działania (zabieganie o chłopaka i pogodzenie się z możliwymi frustracjami oraz poczuciem odrzucenia lub też trudne zadanie poradzenia sobie z nieodwzajemnionym uczuciem i zaangażowanie się w inną, bardziej obiecująca relację).