Jak ocenić swoje uczucia do chłopaka?

Witam!Jestem młodą osobą-18 lat.Mam problem ,,miłosny?,, Byłam w wakacje z kolegą z klasy (znamy się od ok.2-3lat) byliśmy krótko-ledwie 4 miesiące.To ja nie byłam pewnych uczuć do Niego-on Mnie kochał. Zerwałam. Zaczął się nowy rok,było dobrze-jak koledzy,jakby nigdy nic się nie stało. Ale jak spotykam się z innymi chłopakami to sobie o Nim myślę,co by było gdyby. Czy ja nie wiem że się zakochałam w nim? Twierdze że w związku było tylko zauroczenie z mojej strony. A może nie potrafię zapomnieć?

Witam Panią
Wakacje to taki czas kiedy mamy mniej obowiązków, nie ma szkoły i uczucia wybuchają wtedy z dużą siłą, niekiedy nie ma to nic wspólnego z realnością. I właśnie o czymś takim Pani pisze dużym zauroczeniu w okresie takiego luzu. Proszę zaufać sobie jak Pani czuje że to zauroczenie i zabrakło przysłowiowych "motyli w brzuchu" to tak było.
pozdrawiam
Anna Suligowska

Witam. Często jest tak że nie jesteśmy pewni swoich uczuć. Pojawia się pytanie co do tej osoby czuję. Potem a jak bym z nim była dłużej to bym się upewnila co do uczuć, może by był lepszy, itp. Jeśli macie być razem to będziecie. Teraz proszę korzystać z życia. Zauroczenie, szczególnie duże, czesto zostaje nam w pamięci i sercu. Pozdrawiam