Miłość do starszej i żonatej kobiety

Witam, czy zauroczenia i niespełniona miłość kilkakrotnie jest objawem że coś jest ze mną nie tak ? Przechodzę obecnie taki stan i zastanawia mnie dlaczego w starszej i żonatej dziewczynie się zauroczyłem. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Witam Pana. W Pana pytaniu dostrzegam takie niebezpieczeństwo, że może ono dotyczyć wartościowania siebie ("że coś ze mną jest nie tak"). Zauroczenie, niespełniona miłość oddaje sytuację w której Pan inwestuje swoje uczucia a druga osoba ich nie odwzajemnia. Zwróciło mi uwagę, że napisał Pan "kilkakrotnie". To może być ważne czego dotyczy to określenie - czy kilkakrotnie w tej samej osobie ulokował Pan swoje uczucia, czy w różnych osobach. Wracając jednak do Pana pytania jeszcze raz podkreślę o niczym złym to nie musi świadczyć. Być może potrzebuje Pan przyjrzeć się obszarowi swoich uczuć, emocji. Wówczas przydatny byłby bezpośredni kontakt z psychologiem. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Witam. Nie jest to nic dziwnego, zdarza się wielu osobom. Pan najlepiej wie, co takiego jest w tej kobiecie, co Pana pociąga.Oczywiście lepiej byłoby zakochać się w kobiecie wolnej, ale serce nie sługa... Odradzam jednak "konsumowanie" tego związku - to nie skończy się dobrze. Pozdrawiam!