Śpóźniający się okres u 20-latki

Witam. Mój problem to okres spóźniający się już 9 dni, ból w piersiach po bokach, pól w podbrzuszu ( taki jak przed okresem),nudnosci,zawroty głowy, zmęczenie, senność i wzmożony apetyt. Jednak okresu nadal nie ma a dolegliwości nie ustępują. Test ciążowy jaki zrobiłam okazał się negatywny. Proszę o poradę. W ostatnim czasie miałam dużo stresu i byłam za granica i intensywnie ćwiczyłam więc może to też ma znaczenie, że miesiączka się spóżnia ?

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, krwawienie miesiączkowe może się opóźniać z powodu stresów, wysiłku fizyczne, podróży. Jednak jeżeli do dnia dzisiejszego miesiączka nie wystąpiła, proponuję udać się do ginekologa.