Spożywanie aloesu a poziom potasu w organizmie

Witam mam nie typowe pytanko pije dużo aloesu takiego kupowanego z apteki pije bo pomagają mi to na dolegliwości zoladkowe.Ale wyczytałam że aloes wypukuje potasu z organizmu biorę dodatkowo witaminy ale nie wiem czy to wystarczy

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
proszę wzbogacić dietę w pomidory, banany, ziemniaki. Te warzywa są dobrym źródłem potasu.
Pozdrawiam