Stan po artroskopii kolana i wynik USG stawu kolanowego

Witam. Jestem po artroskopii kolana 8 lat było wszystko OK póki nie zmieniłem pracy. Zaczęło bolec kolano poszedłem wiec na usg. Opis połamane łąkotki, wysięk płynu spod przyczepu więzadła, jedno więzadło posiada bliznę Po pęknięciu itd. Udałem się do lekarza który mnie operował a on ze opisem mam sie nie przejmować, dał mi zastrzyk z kwasu hialuronowego za 350 zł i powiedział ze będzie OK. Było OK przez 2 tygodnie a teraz dyskomfort jest coraz większy kolano po wysiłku 2 razy większe

Szanowny Pacjencie,
Jeżeli wynik USG wskazuje na uszkodzenia łąkotek a dolegliwości, które Pan odczuwa oraz badanie lekarskie potwierdzają diagnozę wymaga Pan artroskopii stawu kolanowego. Sugeruję pilną konsultację u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu