Stan po fudoplikacji Nissena

usunięcie woreczka żółciowego/ stan po fudoplikacji Nissena' - 2 tyg temu miałam usunięty woreczek żółciowy mimo diety i przyjmowania leków odczuwam kłócie w prawym boku i czuje niesmak w ustach i gorzki mak jestem też po operacji przepukliny rozworu przełykowego, ale mankiet za luźno obejmuje instrument czy jest jakaś metoda oprócz stosowania leków poprawiająca prace zwieracza? która zmniejszyła , słyszałam,że jest metoda apartem stretta która wytwarza blizny w przełyku czy byłaby skuteczna?

http://gastromed.pl/uslugi-medyczne/leczenie-refluksu-zabieg-stretta/