Stan podgorączkowy i dreszcze po zjedzeniu grzybów

Dzien dobry. Od dwoch dni po zjedzeniu grzybow kurkow w occie jeden mi nie zasmakowal ale kawalek polknelem... mam dreszcze i stan podgoraczkowy. Poza tym czuje lekkie pobolewanie w okolicy nerek i brzucha. Do tego rowniez doszedl stres ktory poteguje moje dolegliwosci. Prosze o porade co moze mi byc, czy z moim zdrowiem jest i bedzie wszystko w porzadku? Jakie powinienem przejsc badania? Pozdrawiam serdecznie Kamil

Witam serdecznie,

Proszę jak najszybciej udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Pana na odpowiednie badania.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk