Stan podgorączkowy u 37-latki

Mam 37 lat jestem kobietą ,od dłuzszego czasu mam stan podgorączkowy tj.37.3 do 37.8,mam podwyzszone trzy krotnie crp, ob jest w normie.Nie wiem czy doszukiwac się choroby czy to moze swiadczyc o czyms ?proszę o poradę.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Podwyższona temperatura ciała i wysoki wynik crp sugerują występowanie stanu zapalnego. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.