Stan zapalny przy rosnącej ósemce

dwa dni temu zaczęła dawać mi się we znaki rosnąca ósemka . Bardzo bolała , popuchłam i nie mogłam jeść czy mówić .Po płukaniu ust szałwią , ból i opuchlizna zniknęły na następny dzień . . Pomiędzy dziąsłem , a policzkiem mam guzek malutki wielkości ziarna grochu .Nie mam przykrego zapachu z ust , ani stanu zapalnego dziąseł tylko ten guzek boli . Jakbym gryzła w tym miejscu policzek , ale tego nie robiłam . Czy jest to powód do zmartwień ? Czy są jakieś domowe sposoby by to po prostu zniknęło?

Proponowałabym wizyte u stomatologa, czasem trzeba troszkę spiłować ząb tak by nie "łapał" obrzękniętej śluzówki policzka.