Stany lękowe a stosowanie Pramolanu

witam jak dlugo trzeba brac pramolanja go stosuje na noc pani kardiolog mi go przepisala nie spalam w nocy mialam stany lekowe w dzien nie mialam zle samopoczucie obecnie jestem w zalobie czy z uplywem czasu tej zaloby bedzie lepiej

O długości zażywania pramolanu decyduje lekarz leczący - oceniając stan kliniczny. Pramolan należy do leków dobrze sprawdzonych (jest w użyciu na świecie od wielu lat) i nie należy się go bać.
Ma działanie antydepresyjne i przeciwlękowe.
Pozdrawiam. JW