Stany lękowe a Pramolan

witam mam takie pytanie od 9dni biore pramolan mialam stany lekowe po smierci taty wiem ze trzeba go brac miesiac czy ten miesiac starczy zeby rtany lekowe nie powrocily?

Witam serdecznie. Bardzo dobrze, że zgłosiła się Pani po pomoc do lekarza. Stany lękowe po śmierci taty były na pewno bardzo uciążliwe. W takim przypadku leki są bardzo pomocne. Niestety nie mogą być jedyną formą terapii. Nikt Pani nie zagwarantuje, że lęki nie wrócą, a wręcz nawet byłabym skłonna sądzić, że mogą wrócić po odstawieniu leków. Powinna Pani uporać się z żałobą po ojcu. W tym najlepiej pomoże Pani psychoterapia. Życzę Pani spokoju i wsparcia ze strony bliskich. Psycholog Mirosława Kamola-Olszewska