Stany lękowe i agresja przy nerwicy natręctw

mój narzeczony ma nerwicę natręctw, dostał leki, które początkowo miał brać w minimalnej dawce, 1/4 tabletki, po 1 tygodniu zwiększyć dawkę do 1/2 tabletki. po zwiększeniu dawki jest znaczne pogorszenie, nerwowość, stany lękowe, niepokój, agresja itd. psychiatra powiedział, że może zdarzyć się tak, że choroba wejdzie na drugi biegun. co można zrobić w takiej sytuacji,czym to grozi i o co chodzi tak naprawdę.?wizyta u innego lekarza nie wchodzi w grę, ten zaufany przebywa na urlopie. liczę na odp

Najlepsze efekty leczenia nerwicy natręctw daje połączenie terapii lekami oraz psychoterapii. Leki tłumią silne objawy a psychoterapia pozwala na usunięcie przyczyn choroby. Jest mozliwe ze choroba sie rozwija, narzeczony powinien być rownolegle pod opieka psychoterapeuty.