Starania o dziecko po zakończonym leczeniu zespołu obsesyjno-kompulsywnego

Witam, rok temu zakończyłam leczenie zaburzenia zespół obsesyjno-kompulsywny brałam wtedy leki Alpergen i Efevelon SR, mam takie pytanie: Kiedy mogę rozpocząć starania o dziecko? Czy jeszcze powinnam poczekać? Jaki wpływ mają te leki na rozwijające się dziecko? Czy przez rok mój organizm już zdążył się oczyścić z tych substancji zawartych w w/w leków? Dodam, że dałam sobie radę z tym zaburzeniem przez psychoterapię.

Aleksander Ropielewski

Rok czasu w zupełności wystarczy na usunięcie metabolitów leków z organizmu i bezpieczne staranie się o dziecko i przebieg ciąży.

Witam,

Staranie o dziecko jest w tej sytuacji bezpieczne. Rok czasu to aż nadto żeby usunąć z organizmu metabolity wymienianych przez Panią leków.