Stłoczone zęby i wystające dwójki

Witam, mam stloczone zeby, wystające dwójki, dwa miesiące temu byłam na ekstrakcji złamanej 6, zapytałam stomatologa czy będzie potrzeba wyrwać druga jeśli bede chciała założyć aparat ale powiedział że nie ma konieczności bo zeby same sie ustawia, byłam natomiast u innego stomatologa na przeglądzie i Pani dr poleciła mi t4a trainer, jednak nie ma zbyt wielu opinii ani rzetelnych zdjęć efektów, czy jest sens inwestować w To?

Dzień dobry, usunięcie szóstki można co prawda wykorzystać w leczeniu stłoczeń, ale tylko częściowo. W rzeczywistości najczęściej uzyskuje się za dużo miejsca po jednej stronie. Mimo to szkoda usuwać dla symetrii drugą szóstkę. Trainer w Pani wieku nie przynosi raczej spektakularnych efektów. Na Pani miejscu udałabym się do doświadczonego ortodonty.

Każdy przypadek jest inny i należy podchodzić do niego indywidualnie.To,że zęby same się ustawią jest mało prawdopodobne - bez pomocy ortodonty proces może trwać i trwać.Wskazana wizyta u lekarza,któremu się ufa i po dogłębnej analizie należy podjąć decyzję.