Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie Artrotec a opuchnięte stopy

Czy po tabletkach Artrotec możliwe jest by skutkiem ubocznym bylo spuchniete,obrzmiale stopy,kostki oraz nadgarstki i towarzyszacy przy tym silny bol?
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, nie są mi znane takie objawy uboczne stosowania tego rodzaju preparatu, jednakże zalecam konsultacje z lekarzem przypisujacym ten lek. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy