Stosowanie Asertinu w przypadku agorafobii

Dzien dobry.chcialabym sie dowiedziec czy asertin jest dobrym lekiem na agrofobie i ataki paniki.czy pacjenci ktorzy go biora maja jakies bardzo uciazliwe skutki uboczne i czy po malych dawkach mozna dostac po nim zespol serotoninowy?czy biorac go mozna jest wszystko banany buraki itp pozdrawiam dziekuje

Witam,
portal internetowy ma poważne ograniczenia, które nie pozwalają na zebranie wywiadu. Dlatego zachęcam Panią, aby skonsultowała się Pani z lekarzem prowadzącym i zadała mu wszelkie niepokojące Panią pytania związane z farmakoterapią.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl