Stosowanie Ataraxu u 8-latka

Neurolog dziecięcy podczas pierwszej wizyty trwającej 15 min zapisał Atarax tylko dlatego, że 8 letnie dziecko "strzelało" oczami, bo jego zdaniem, dziecko czegoś się boi. Epilepsję wykluczył . Podawać? Czy jednak najpierw psycholog? Proszę o pomoc. Nina.

Szanowna Pani, jeśli ma Pani wątpliwości, co do słuszności przepisania przez lekarza wspomnianego leku proszę skonsultować to z innym lekarzem o takiej samej specjalności a także udać się do psychologa i/lub psychiatry. Pozdrawiam. Monika Wysota

Może warto rzeczywiście skonsultować się dodatkowo z psychologiem. Będzie Pani miała bardziej pełną diagnozę. Pytanie tez z jakimi objawami zgłosiła Pani maluszka?