Stosowanie Babki Płesznik a błonnik

Jak długo można spożywać błonnik w postaci Babki Płesznik oraz łupin Babki Jajowatej ?

Nie ma określonego czasu terapii, błonnik w postaci preparatów (np.Colon C) przyjmuje się indywidualnie wedle zapotrzebowania organizmu. Zależy to również od ilości błonnika w codziennej diecie.

Proszę również pamiętać o piciu dużej ilości płynów (najlepiej wody niegazowanej) w trakcie przyjmowania nasion ww. Babki. Czas trwania zależy od oczekiwanych rezultatów.