Stosowanie Coaxilu a drętwienie

Witam. Stosuję Coaxil 3 razy dziennie. 2 razy wypada mi w trakcie pracy. Jako osoba paląca zastępuje palenie kawą. Zauważyłem że po krótszym odstępie przed wypiciem kawy lub po występuje mi drętwienie w czole, dziwne uczucie ogólnie mówiąc. Czasem nawet oddaje do potylicy jako lekki ból. Czy są to objawy nieprawidłowego działania leku? Boję się że to objawy destrukcyjne krótszego odstępu pomiędzy piciem kawy a braniem leku antydeprysyjnego. Ostatnio występuje otępienie, brak koncentracji uwagi.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie.