Stosowanie leków dermatologicznych a możliwość nakładania podkładu

Mam duży trądzik. Dopiero pojde do dermatologa. Wczesniej stosowałam duac ale średnio pomógł. Moje pytanie jest takie; czy stosując medykamenty mozna się malować? Chodzi mi tylko o podkład, bo nie czułabym się komfortowo będąc gdzieś bez makijażu, bo mój problem jest bardzo widoczny. Nie chcę też sb zaszkodzić, spytam o to oczywiście lekarza, ale czy możliwe jest łączenie tego i tego? Bardzo źle się z tym czuję.

Dzień dobry,

Owszem może się Pani malować natomiast zdecydowanie polecam stosowanie pudrów mineralnych i regularną dezynfekcje pędzli do makijażu.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam