Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie leków dermatologicznych a możliwość nakładania podkładu

Mam duży trądzik. Dopiero pojde do dermatologa. Wczesniej stosowałam duac ale średnio pomógł. Moje pytanie jest takie; czy stosując medykamenty mozna się malować? Chodzi mi tylko o podkład, bo nie czułabym się komfortowo będąc gdzieś bez makijażu, bo mój problem jest bardzo widoczny. Nie chcę też sb zaszkodzić, spytam o to oczywiście lekarza, ale czy możliwe jest łączenie tego i tego? Bardzo źle się z tym czuję.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Trądzik - jak prawidłowo dbać o skórę?

Dzień dobry,

Owszem może się Pani malować natomiast zdecydowanie polecam stosowanie pudrów mineralnych i regularną dezynfekcje pędzli do makijażu.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy