Stosowanie leków na rozrzedzenie krwi a ekstrakcja zębów

Dzien dobry! Musze usunac pare zebow na gorze i dereczy mnie pytanie. Biore Warwafan ( Marevan ) na rozrzedzenie krwi i zastanawiam sie, jaka bedzie krzepliwosc mojej krwi, czy to nie bedzie niebezpieczne ?Co miesiac robie badania krwi i wskaznik INR utrzymuje sie w normie , miedzy 2-3 Dziekuje bardzo i serdecznie pozdrawiam. Barbara

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Lekarz określi i ustali najbardziej odpowiednie postępowanie.