Stosowanie leków na sen

Moja matka (63 lata) zażywa Belergot. Mieszka z mężem który chodzi spać wcześniej w innym pomieszczeniu. Zdarzyło się że zasnela na krześle i spadła uderzając głową-stronią o podłogę. Powstał ogromny guz i krwiak który spływał pod oko i powstał siniec. Sytuacja była groźna. Jak zapobiec takim zdarzeniom? Jakie leki powinna zażywać na sen? Czy trzeba z nią zamieszkać?

Aleksander Ropielewski

Rozwiązaniem może być zmiana leku lub stosowanie go bezpośrednio przed snem w łóżku. Nie wiem jaki lek będzie najlepszy jako alternatywa, ponieważ nie znam stanu klinicznego, aby doradzić najbezpieczneijszy i najskuteczniejszy lek.