Stosowanie leków przy zdiagnozowanej łuszczycy skóry

Witam moj maz ma 35 lat i zdiagnozowana luszczyce skory i stawow, od 2 lat przyjmuje sulfasalazyne 500 4 tabl dziennie, czesto jednak z powodu bolu stawow przyjmuje ibuprofen p/p bolowo, czy moze zaczac brac jeszcz ejakis suplement regenerujacy stawy jak artrocol lub tym podobne???

Aleksander Ropielewski

Może, jednak nie należy oczekiwać znaczącej poprawy, ponieważ suplement nie wpłynie na przyczynę dolegliwości.