Stosowanie Nilipler a niskie ciśnienie

Od roku biorę Nolipler 2,5 . Mam w zasadzie unormowane cisnienie i czy przy cisnieniu 100/79 mam połknac tabletkę ? czy mogę dzienną dawkę pominąć ? Po zażyciu przy takim cisnieniu , spada mi jeszcze bardziej a tętno rosnie .

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie można odpowiednio zmodyfikowac terapie. a czy przyjmuje Pani jeszcze jakieś leki? a czy po przyjęciu 1/2 tabl tez są takie spadki?