Stosowanie pasty do zębów i płynu do płukania jamy ustnej

Witam. Chciałbym się dowiedziec ile minut od umycia zębów pastą (Sensodyne Pro szkliwo) można zastosowac płyn do płukania ust (Listerine). Ponieważ obawiam się że za szybko użyty płyn może powodowac zerowe działanie i nie skutecznosc dzialania pasty.Dziękuję

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, można użyć płynu bezpośrednio po umyciu zębów pastą. Zalecam także regularnego stosowania nici dentystycznej. Pozdrawiam