Stosowanie pigułek Naraya i zwiększony apetyt a prawdopodobieństwo ciąży

Witam.Od lipca przyjmuję tabletki naraya.Nie pamiętam abym pominęła którąś dawkę. Ze swoim chłopakiem współżyję regularnie.Od 27.02 do 4.03 miałam infekcję grzybiczną.Ostatnią miesiączkę miałam 28.02. 7,8 i 9.03. współżyłam.Chłopak nie doszedł we mnie.Zauważyłam, że jestem zmęczona i senna.Często korzystam z toalety.Moje piersi wydają się być większe i odczuwam swędzenie.Mam duży apetyt.Jem ogórki, popcorn,czekoladę 14.03 miałam cytologię i usg piesi.Lekarz nie mówił o ciąży.Czy jest możliwa?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku regularnego przyjmowania antykoncepcji hormonalnej ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy lub udać się na ponowną wizytę do specjalisty ginekologa.