Stosowanie suplementacji testosteronu

Witam moje pytanie jest skierowane do dietetyków oraz endokrynologa w celu poszerzenia swojej wiedzy i obaleniu kilku ważnych mitów, niewątpliwe jest że zażywanie testosteronu powinno odbywać się wyłącznie pod okiem specjalisty. 1.Jak wygląda układ hormonalny osoby zażywającej testosteron? 2.Czy możliwe jest zatrzymanie wydzielania testosteronu (naturalnego) poprzez nadmiar sztucznego np.w tabletkach, jakie to może mieć konsekwencje? 3.<>

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę Pani proponuję udać się do endokrynologa. przez internet nie można wszystkiego powiedzieć ani określić konieczność stosowania odpowiednich leków.