Stosowanie Tetralysalu a uczucie wyschniętej tęczówki

Witam. M 18 lat. Od urodzenia do niedawna miałem bardzo ładne oczy, i nagle przeszedłem jakąś metamorfozę, że wyglądają one na strasznie jak bym był chory psychicznie. Faktycznie coś się ze mną stało ciągle słyszę jakieś głosy, że ktoś coś o mnie mówi. Zazwyczaj jest to jakiś znajomy. Od kiedy to się zaczęło moje oczy straciły blask. Od każdego mam brzydsze oczy. Wygląda to tak jak by wyschła mi tęczówka a oczy stały się stuczne , miałem piękny niebieski kolor.Biorę leki na trądzik ( tetralysal)

Witam.niektóre leki odkładają się w rogowce rzadko w teczowce. Jeżeli jednak słyszy Pan głosy warto by było iść z tym do psychiatry. Proszę też przeczytać ulotkę tetralysalu działania uboczne. Pozdrawiam serdecznie