Stosowanie Vitrum Calcium 1250 na przebarwienia zębów

Witam Czy stosowanie tabletek vitrum calcium 1250 może zliwidować białe plamki bo przecież jest szkliwo odwapnione czyli brak wapnia i czy wzmacnia szkliwo zęba. Pozdrawiam :)

Witam. Niestety muszę Pana zmartwić, ta metoda nie zlikwiduje się białych plam. Proszę udać się do dentysty, który oceni grubość odwapnionego szkliwa i zaproponuje odpowiednie postępowanie.

Jeśli już, to stosowany miesiącami amorficzny fosforan wapnia - np. Tooth Mousse nakładany do specjalnych nakładek. Stosuje się go gdy odwapnienia dą twarde i mają gładką powierzchnię. Gdy jest inaczej - pozostaje polerowanie specjalnym preparatem lub mikro wypełnienia. Pozdrawiam