Stosowanie wibratora w dni płodne

Witam mam pytanie czy dildo wibrator jego uzywanie jest bezpieczne w dni plodne i jajeczkowanie czy poprostu w te dni nie uzywac czy wystarczy go schowac do szuflady np.tam gdzie posciel i czy wymaga jakiegos miejsca do przechowania przed uzyciem i po wystarczy sama woda czy srodek jakis jest potrzebny a jak przy pierwszym stosowaniu jakies wymogi sa? Jesli nie ma na nim spermy czy jest ryzyko ciazy?

Dzień dobry!

Dni płodne nie mają wpływu na bezpieczeństwo używania wibratora/ dildo.

Może Pani przechowywać urządzenie w dowolnym czystym miejscu, w opakowaniu lub bez.

Myć urządzenie można np. środkiem takim jak do higieny intymnej.

Zapłodnienie jest możliwe wyłącznie w przypadku kontaktu mężczyzny i kobiety, kiedy świeża sperma lub preejakulat znajdą się wewnątrz pochwy lub u jej wejścia. Nie ma możliwości zapłodnienia podczas samodzielnego używania wibratora.

Pozdrawiam!