Strach przed omdleniem w miejscach publicznych

Witam, Pani doktor zmagam się z lękiem, chodzi strach przed tym, że zemdleję. Mam 22 lata, wychodząc z domu już widzę, w którym punkcie mojej trasy coś może mi się stać. Jest to o tyle niekomfortowe, że nawet zakupów w sklepie nie mogę zrobić ponieważ kilka lat temu zemdlałam w nim. Trasa do pracy, samo pracowanie nawet czy wyjście do baru sprawia mi problem. Całe dnie spędzam w domu, bo jedynie w nim czuję się bezpiecznie. Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza psychiatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.