Strach przed śmiercią u 18-latki

Witam. Mam 18 lat. Moje problemy zaczęły się 3, może 4 miesiące temu i cały czas się nasilają i zmieniają. Jest to lęk, strach przed śmiercią. Cały czas wydaje mi się, że coś mi się stanie. Niedawno stwierdzono zapalenie pęcherza, wykryto bakterie e coli. Dostalam antybiotyk. Od 3 tyhodni mam bóle głowy, z tyłu i po bokach, dretwieje mi szczęka, mam zawroty głowy, uczucie nierealności. I do tego mam jakby napuchniete żebro w lewej piersi. Wszystko nie trzyma się kupy, proszę o pomoc

Witam, sugeruję udać się na konsultację do lekarza psychiatry w celu uzyskania dokładnej diagnozy. Może Pani też rozpocząć od wizyty w gabinecie psychoterapeuty, który zbierze dokładny wywiad i doradzi metdę leczenia. Napisała Pani, że "to wszystko nie trzyma się kupy"-trzyma się, jeśli weźmie się pod uwagę np. zaburzenia nerwicowe. Ale do tego potrzeba dokładnej diagnozy, do czego też Panią zachęcam. Pozdrawiam,

Proszę nie lekceważyć problemu i zgłosić się jak najszybciej na konsultację z psychologiem. Pani objawy mogą świadczyć o rozwijaniu się jakiegoś rodzaju zaburzenia nerwicowego i jak najszybsze rozpoczęcie terapii pozwoli na zapobiegnięcie jego eskalacji i większym problemom w przyszłości. Pozdrawiam.