Lęk przed śmiercią i sny na ten temat u 20-latki ze zdiagnozowaną nerwicą

Witam, mam 20 lat. Od jakiegoś czasu strasznie boję się śmierci, mam dziwne sny związane z tym tematem. Dziś śniło mi się, że ja i mój chłopak zginiemy ;( nie pamiętam dokładnie tego snu, ale wiem że w nocy zaczęłam się bać. Nie wiem już co mam myśleć, wykańcza mnie to :( Dodam, że cierpię na nerwicę, ale mi cały czas wydaje się że to jakieś znaki czy coś, a nie nerwica :( Proszę o jakąś odpowiedź bo nie wiem co mam myśleć o tym śnie i wielu innych . ;(

Witam. Nie ma czegoś takiego jak znaki. To Pani psychika "płata" Pani figle. Może pomyślałaby Pani o psychoterapii.
Magdalena Brabec