Strach przed wychodzeniem z domu

witam .... mam bardzo duży problem otóż od jakiegoś czasu ,boję się bardzo chodzić sama jak jest ciemno ,praktycznie codziennie rano o 5 chodzę do pracy to jest po prostu straszne boję się zejść z klatki wyjść z niej .póżniej przejść przez brame co chwilę się za siebie oglądam ,jak jakiś mężczyzna zapyta o coś błachego od razu widzę w nim bandziora ,który chce mi coś zrobić ....proszę o pomoc to się nasila ja już mam tego dosyć ciągle się boje nigdzie nie czuje się bezpieczna ....

Witam,

zachęcam Panią do skorzystania z pomocy psychoterapeuty. Przepracuje Pani swoje lęki, znajdzie Pani sposoby poradzenia sobie z nimi i na pewno poczuje się Pani lepiej. Być może wystarczyłoby klika sesji, by ogarnąć swój strach.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza