Stres, apatia a trudności z zasypianiem

Bardzo chcę z tego wyjść do jakich lekarzy powinnam się wybrać,chciałabym mieć kontrolę nad tym co się dzieje od dawna: silny stress,lęk przed brakiem akceptacji i porażką,objadanie,jedzenie kompulsywne,zły stan zdrowia psychiczny, przewrażliwienie, apatia całkowita, trudności z zasypianiem,kołatanie serca, pogorszenie wzroku,ogólnie stanu zdrowia,bladość skóry nienaturalna,wypadanie włosów,wcześniej bulimia wiele lat,ciągłe biegunki przez wiele lat,brak apetytu,nie moge sie skupic na niczym

Dzień dobry,
koniecznie proszę zgłosić się do lekarza psychiatry oraz podjąć psychoterapię.
Jeśli będzie konieczne lekarz skieruje Panią na badania do lekarza rodzinnego, by ocenić Pani stan fizyczny.
Proszę nie odwlekać decyzji o podjęciu leczenia.
Nie ma potrzeby by nadal Pani się tak czuła.
Odpowiednia diagnoza oraz dobrze dobrane leki i zaangażowanie w terapię znacznie podniosą jakość Pani życia.

trzymam kciuki za powrót do równowagi

pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl