Stres i ból w ramionach i szyi

Jak radzić sobie ze stresem nagromadzonych w ramionach, szyi i karku?

Witam. Na takie dolegliwości może pomóc dobry masaż. Natomiast, aby zapobiegać jego powstawaniu, proponuje trening relaksacyjny.

Witam,
to częste miejsca napięć podczas stresu i napięć psychologicznych,Np.niepewności i lęku przed dekoncentracją,bo można"coś utracić z pola widzenia".Powinna Pani skorzystać z pomocy stacjonarnej u ps-terapeuty i Ew.wspomóc się masażami,fizjoterapią.